رایان مبتکر الوند

اتوماسیون، وب، کنترل تردد


طراحی و توسعه وب و بهینه سازی
تیم طراحی و توسعه وب رایان مبتکر با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب و کارامدترین و ایمن ترین متدهای توسعه سامانه های مبتنی بر وب اقدام به طراحی وب سایتهای شرکتی، سازمانی و تجاری و همچنین تولید و توسعه سامانه های اختصاصی مبتنی بر وب بر اساس نیازهای خاص شما میکند.
طراحی صفحات وب با استفاده از تکنولوژی های نو، بر پایه HTML5 و CSS3 با رعایت استانداردهای طراحی واکنشگرا و طراحی ویژه موبایل.
توسعه سامانه های اختصاصی مبتنی بر وب بر پایه تکنولوژی های جدید، قابل اتکا، ایمن و قابل گسترش برای سازمان ها و شرکتهای تجاری.
بهینه سازی وبسایت های فعال برای کسب نتیجه هرچه بهتر در موتورهای جستجو، رعایت اصول SEO در طراحی وبسایت و توسعه مبتنی بر وب.
در طراحی یک وبسایت موفق نکات بسیاری را باید در نظر گرفت، اینکه چه نوع طراحی برای هر فعالیتی انتخاب شود تا انتخاب رنگ بندی ها و مطابقت با فاکتورهای نوین طراحی، در دسترس بودن اطلاعات و دسترسی هر چه موثرتر موتورهای جستجو. تیم رایان مبتکر با تکیه بر تجربه و تخصص خود و استفاده از جدیدترین و مطمئن ترین روش ها با علم کامل به این فاکتورهای مهم اقدام به طراحی وبسایت می نماید. در تمام مراحل تولید یک وبسایت اصول اولیه و روش های جدید بهینه سازی برای موتورهای جستجو تماما رعایت می گردد.
طراحی و توسعه وب منطبق بر جدیدترین تکنولوژی روز، ایمن، مطمئن و پایدار
طراحی صفحات وب برای گوشی های هوشمند و دستگاه های قابل حمل
بهینه سازی تخصصی برای موتورهای جستجو